Полювання триває

 
 

Полювання триває
         В мисливських угіддях Долинського лісгоспу 3-й місяць триває полювання на пернату дичину. На початку жовтня відкрили полювання по ліцензії на фазана. Попереду, тобто з 23 листопада по 18 січня – полювання на хутрового звіра. Всіх бажаючих запрошуємо на активний відпочинок.

         Одна з найбільших проблем сьогодення – це браконьєрство, яке тотально зменшує всі зусилля господарства, і висока щільність хижих і шкідливих тварин: це лисиця, бродячі собаки, сірі ворони і вовк.

         Для боротьби з браконьєрством в господарстві створена мобільна бригада, а от з хижаками один єгер не справиться, а якщо робити відстріл по закінченню сезону полювання то неможливо довести рівень лисиці і вовка до оптимальної чисельності.

         На боротьбу з вовком потрібні засоби і мисливці-професіонали. Тому тут потрібна допомога держави. Мисливець, якщо вийшов на зайця і трапився вовк, він його добуде, але це буває один випадок із тисячі. Одинаки мисливці-вовчатники теж самі нічого не зроблять. Тут потрібний державний стимул, бо дочекаємось, що вовки будуть серед дня до осель забігати. Цього просто допустити не можна.

         Впевнений, що ми – мисливці, в змозі зробити все від нас залежне, щоб мисливство було на високому рівні, посідало достойне місце серед країн Європи.

 

Мисливствознавець лісгоспу

Микола ТкачукСоздан 31 окт 2014