День працівника лісу

 

День працівника лісу
         21 вересня лісівники відзначають День працівника лісового господарства. Працівники Долинського лісового господарства, незважаючи на фінансові труднощі, виконують поставлені перед ними завдання. У зв’язку із скороченням бюджетного фінансування підприємством зменшені обсяги робіт по захисному лісорозведенню. Але у зв’язку із зростанням попиту на дрова для опалення підприємством збільшено обсяги лісогосподарських рубок для забезпечення потреб населення, установ та організацій.

         Працівниками Гурівського лісництва /лісничий Шевчук Т.Я./ весною поточного року в повному обсязі проведено заліснення лісосік суцільних рубок, зрубаних минулого року. Проводяться лісогосподарські міроприємств по догляду за незімкненими лісовими культурами дуба та ясена та рубок догляду за молодняками /освітлення та прочистки/.

         Значна робота проведена працівниками Долинського лісництва /лісничий Варенюк В.О./ по вирощуванню декоративного посадкового матеріалу. У шкільному відділенні вирощено саджанці липи, берези, катальпи, горобини, кленів, самшиту, різних видів туй, ялівців та інших порід. Весною поточного року їх реалізовано понад 3.1 тисяч штук.

         Важливою роботою залишається охорона лісових насаджень від самовільних рубок, пожеж та потрав худобою. Мисливствознавці підтримують контроль за дотриманням правил полювання в мисливських угіддях.

         Працівники лісового господарства продовжують плідно працювати для вирощування та збереження зелених насаджень незалежної України.

 

Директор ДП «Долинський лісгосп»

Станіслав Петрович Коваленко

 

 Создан 12 сен 2014