Пожежа - ворог лісових насаджень

 

Пожежа - ворог лісових насаджень
Пожежа – ворог лісових насаджень

 

         Найпрекрасніша пора року вже добігає до завершення сезону, але виникнення лісових пожеж стає ще розповсюдженішим явищем.

         Працівники державної лісової охорони не покладаючи зусиль намагаються відвернути цю страшну небезпеку. Адже вогонь, що вийшов з-під контролю, здатний створити осередок пожежі, який може пошкодити або знищити лісові насадження і все живе, що знаходиться в них. Безжальний вогонь знищує не лише зелену окрасу степів – дерева, а й тварин, птахів, які проживають в них.

         Найчастіше причина в людині. Тому що йдучи на відпочинок в ліс, ми відключаємо розум і робимо, що заманеться, не замислюючись над наслідками.

         Помічник лісничого Долинського лісництва Загорулько Оксана Іванівна та майстер лісу Мархева Микола Михайлович проводять бесіди із населенням, пишуть статті в газету і в соціальні мережі інтернет.

         Зараз саме час масового випалювання стерні і розорювання полів. Часто поля межують із лісовими масивами, тому запалена стерня може перейти на територію лісу і лісових культур, завдаючи матеріальні збитки. Тому, люди, будьмо обережні з вогнем, він несе велику небезпеку лісовим насадженням.

         Ліс – це легені людини, а вони повинні бути чистими і здоровими.

         Тому пожежа – ворог людині і лісовим масивам.

 

Помічник лісничого Долинського лісництва

Оксана ЗагорулькоСоздан 06 авг 2014