Результати лісокультурних робіт року, що минає.

 

Результати лісокультурних робіт року, що минає.
          Спливають останні дні осені. На порозі зима. Настав час підводити підсумки проведених протягом року лісокультурних робіт.

          Цього року працівниками Долинського лісгоспу проведено посадку лісових культур /нові ліси/ 106 га, з них весною 39 га та в осінній період 67 га. Крім цього проведено посадку на зрубах 31 га. Підприємство дотримується правил обліснення лісосік суцільних зрубів протягом одного року після проведення рубки.

          Для створення лісових культур використовується посадковий матеріал, вирощений власними силами у лісових розсадниках підприємства /крім сосни кримської та звичайної/. Цього року в лісових розсадниках вирощено 1,077 тис.шт. сіянців та 14 тис.шт. саджанців декоративних порід.

          Для вирощування сіянців у лісових розсадниках лісокультурниками Долинського лісництва заготовлено 753 кг лісового насіння, в тому числі 210 кг жолудів дуба.

          Під посадку лісових культур наступного року проводиться підготовка грунту трактористами лісництв. На даний час підготовлено 65 га грунту. Плануємо протягом ближчих кількох днів провести ці роботи ще на площі 15 га. Роботи проводяться з певною затримкою із-за затримки бюджетного фінансування та обмежених можливостей по отриманню власних коштів, які використовуються на проведення лісокультурних та лісогосподарських робіт.

          З метою створення сприятливих умов для росту посаджених лісових культур за ними проводиться механізований догляд в міжряддях та ручний догляд в рядах лісових культур.

          Цього року проведено догляд за лісовими культурами /нові ліси/ - механізований 890 га та ручний 12 га та на зрубах 35 га.

          Для недопущення самозахвату лісових земель проводиться робота по встановленню меж лісових земель на площі 2,5 тис.га.

 

Прес-служба Долинського лісгоспу

 Создан 26 ноя 2019