Відкрито сезон полювання на парнокопитних тварин

 

Відкрито сезон полювання на парнокопитних тварин
     У суботу, 3 листопада, відкрився сезон полювання на парнокопитних тварин, який триватиме до 30 грудня.

     Днями полювання є субота й неділя.

     Полювання проводиться мисливцями за відстрільними картками та спеціальними ліцензіями, які видаються користувачами мисливських угідь.

     Відстрільні картки (одноразові, сезонні) та ліцензії  видають тільки тим мисливцям, які мають усі необхідні документи на право полювання.  

     Для забезпечення дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших хвороб слід проводити ветеринарно-санітарну експертизу добутих тварин.

     До полювання допускаються лише ті мисливці, які мають при собі перелік документів, передбачених Законом України «Про мисливське господарство та полювання»:

- посвідчення мисливця;

- щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензію, відстрільну картку тощо);

- відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання.

     Попереджаємо усіх мисливців про неухильне дотримання Правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні, які визначені положенням «Про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядком видачі ліцензій на добування мисливських тварин», затвердженим наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17.10.2011 року за № 549.


Мисливствознавець лісгоспу Руслан КравченкоОбновлен 08 ноя 2018. Создан 07 ноя 2018