Працівники Долинського лісгоспу розглянули виконання Колективного договору

 

Працівники Долинського лісгоспу розглянули виконання Колективного договору
          29 березня 2018 року відбулась профспілкова конференція в ДП «Долинське лісове господарство» Присутні обговорили роботу підприємства та виконання Колективного договору за 2017 рік.

          Із звітною доповіддю про підсумки роботи підприємства за 2017 рік виступив директор лісгоспу Станіслав Коваленко. В своїй доповіді він зазначив, що підприємство залишилось без бюджетного фінансування, але не зважаючи на це, завдяки підтримці обласного управління та ресурсних лісгоспів області, працівниками підприємства було створено 93 га нових лісів та заліснено 40 га зрубів, проведено доглядів на площі 700 га, заготовлено 350 кг лісового насіння, вирощено 973 тис.шт. посадкового матеріалу

          Прикро те, що середня заробітна плата в лісгоспі є найнижчою в області і за минулий рік склала 4382 грн. У зв`язку з відсутністю коштів допомога працівникам на оздоровлення при наданні щорічної відпустки не виплачувалась.

          Голова профспілкового комітету Олена Старобор проінформувала про виконання Колективного договору за минулий рік та соціальний захист працівників.

          У зв`язку з низькою оплатою праці за минулий рік звільниось 9 чоловік штатних працівників. Заборгованості по заробітній платі не було.

          Залишившись без бюджетного фінансування лісгосп шукає вихід із скрутного становища. Підприємство проводить переговори із сільськими радами та районними адміністраціями про виділення коштів на захисне лісорозведення.

          Постановою конференції роботу адміністрації та профспілкового комітету по виконанню умов Колективного договору визнали задовільною.

 

Олена Старобор, голова ПК, головний економістОбновлен 30 мар 2018. Создан 29 мар 2018