Привітання директора лісгоспу з Різдвом Христовим

 

Привітання директора лісгоспу з Різдвом Христовим
        Різдво в Україні святкують 7 січня, а вечір напередодні називають Святвечір. Саме в цей вечір вся сім’я збирається разом на вечерю щойно на небі з’явиться перша зірка, а на стіл подають рівно12 пісних страв. Одна із найголовніших страв – кутя (традиційно – каша із пшеничної крупи або ячменю з маком і медом). Згідно з традицією необхідно спробувати кожну зі страв на столі, адже, чим менше страв ти скуштуєш, тим менше щастя буде в новому році.

        В давнину, на Святий Вечір, 6 січня, після закінчення богослужінь в церквах була традиція відносити вечерю своїм хрещеним батькам, дідусю, бабусі та рідним, а потім починати колядування. Та і понині діти та молодь приходять до сусідів, друзів, родичів та виконують традиційні колядки в обмін на солодощі та дрібні гроші.


Шановні колеги лісівники та ветерани лісової галузі!

        Щиро вітаю Вас зі святом Різдва Христового!

        Нехай Різдвяні свята принесуть Вам сімейний затишок та злагоду, миру вам і вашій родині, щастя, здоров'я, любов, досаток, добробут, благополуччя, процвітання, радість життя, успіх у справах, святковий настрій, яскраві враження, незабутні дива.


З повагою директор Долинського лісгоспу Станіслав КоваленкоСоздан 05 янв 2018