Відлуння Чорнобильської трагедії

 

Відлуння Чорнобильської трагедії
         В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем.

         Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

         Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоровю мільйонів українців. ЇЇ наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.

         Потерпілі – це не лише люди, які безпосередньо зазнали горя, але й ми з вами. Бо Чорнобиль більшою чи меншою мірою торкнувся кожного з нас. Адже, якби не аварія, то не було б не тільки скалічених доль і стільки хвороб. А якби не люди, які пожертвували собою, щоб ліквідувати наслідки аварії, то не було б і всіх нас. Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо.

         Чорнобиль був і є буде, а тому згадувати про нього потрібно не лише раз на рік, а робити це постійно. Бо щоб там не було,  але ми всі маємо пряме відношення до трагедії. І відлуння Чорнобильських дзвонів буде чути ще не обне покоління.

         В нашому підприємстві перебуває на обліку 3 чоловіка – двоє учасники ліквідації наслідків аварії та один переселенець із зони відселення. До дня Чорнобильської трагедії їм виділена матеріальна допомога.

         Лісничий Гурівського лісництва Віталій Варенюк вручив матеріальну допомогу єгерю Гурівського лісництва Мітленку Анатолію Анатолійовичу - учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

         Ми низько схиляємо голови перед ними і з особливим почуттям їх вшановуємо.

 

Голова профкому ДП «Долинський лісгосп»

Головний економіст Олена СтароборСоздан 28 апр 2017