Сезон полювання 2016/2017 рр. завершиться 22 січня

 

Сезон полювання 2016/2017 рр. завершиться 22 січня
            Сезон полювання 2016/2017 рр. на Кіровоградщині завершиться 22 січня, тож у мисливців ще є можливість вийти на полювання – 8, 15 і 22 січня. Дозволено добувати у ці дні тільки хутрових звірів – зайця та лисицю. За один вихід можна вполювати одного зайця. Лімітів на добування лисиць не встановлено.

            Для забезпечення контролю за проведенням полювання та дотриманням мисливцями правил техніки безпеки спеціалізовані бригади постійно здійснюють рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.

            У ході проведених у минулому році державною лісовою охороною спільно з правоохоронцями та єгерською службою користувачів мисливських угідь 1200 рейдів було виявлено 96 випадків порушення правил полювання. Основною причиною притягнення їх до відповідальності було здійснення полювання без документів, визначених статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Порушники сплатили адміністративні штрафи в загальній сумі 13,8 тис. грн.

            Обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує мисливцям про необхідність  неухильно дотримуватися правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю, адже це дозволить уникнути нещасних випадків на полюванні.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГСоздан 12 янв 2017