Вітаємо З Днем Перемоги

 

Вітаємо З Днем Перемоги
         Вкотре цей Великий День Перемоги крокує по неосяжної нашій країні.

         З кожним роком ми все далі й далі йдемо від тієї війни. Все менше й менше ветеранів Великої Вітчизняної залишається серед нас.

         І з кожним днем ми все більше утверджуємося в думці, що немає нічого на світі дорожче світу і рідного вогнища, коханої людини і діточок. Діточок, заради яких було віддано стільки життів!

         Про двадцять мільйонів загиблих сумує сьогодні наша країна...

         Мільйони молодих так і не дожили до великого Дня Перемоги, не долюбили, не встигли народити своїх дітей. Вони віддали свої молоді життя за синє небо, за дитячі посмішки, за мир.

         І ми їм вдячні за це, низький наш уклін їм, нашим дідам і прадідам. І сьогодні ми вітаємо всіх з днем перемоги!!!

Дорогі ветерани!

         Щиро вітаємо Вас із всенародним святом – Днем Перемоги!

         У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

         Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.

         Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це Вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.

         Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довголіття.

Зі святом вас, із Днем Перемоги!

З повагою голова профспілкового комітету ДП «Долинський лісгосп

Олена СтароборСоздан 06 мая 2016