Привітання директора лісгоспу З Днем Перемоги

 

Привітання директора лісгоспу З Днем Перемоги
         9 травня 1945 року людство завоювало мир. Можливість мирно співіснувати і вирішувати свої суперечки – це те надбання, яке ми цінуємо з часів Великої Вітчизняної війни.

         День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

         Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в 71 річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.

         Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 Травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

         Для України ця подія має особливе значення, адже нам завжди було близьким прагнення до миру і спокою, свободи й доброту. Велика Перемога об’єднує нас і робить Україну сильнішою.

         Це свято – одне з найвеличніших та найшановніших, воістину всенародне, це – символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, світлої вікопомної пам’яті про мільйони загиблих і нескореної сили духу захисників Вітчизни.

         Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас, живих і мертвих – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

 

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної Війни!

 

         Ми ніколи не забудемо, що на Вашу долю випали і найважчі випробування в післявоєнні роки.

         Своїми руками Ви підняли з попелу вщент зруйновані міста і села, фабрики і заводи, відродили знищений війною народногосподарський комплекс держави.

         Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини Ви всьому світові довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам.

         Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя.

         Ми складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

         У переддень свята – 71 річниці Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні – бажаємо Вам доброго здоров’я ще на багато літ, шани і любові, щастя в дітях та онуках, радості і мирного неба та ясного сонця над головою, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях.

 

З повагою

Директор ДП «Долинський лісгосп» Станіслав Коваленко

 Создан 06 мая 2016