Привітання директора лісгоспу з Днем пам’яті і примирення!

 

Привітання директора лісгоспу з Днем пам’яті і примирення!
         Найбільше  благо для людей – це мир, любов до Батьківщини, повага до старшого покоління, ветеранів – це святе почуття, яке живе у серці кожного українця – справжнього   громадянина нашої держави. Особливо  гостро ми відчуваємо потребу в єднанні, примиренні у складні часи відстоювання права на незалежність, які вимагають взаєморозуміння, довіри і великої самовіддачі. 

         У травні ми подумки звертаємося до тих вікопомних подій, що стали світовою трагедією людства, разом з усіма народами, на чию долю випали тяжкі випробування воєнного лихоліття, співпереживаємо біль утрати і радість Перемоги.

         Ті давні уроки історії вчать нас цінувати безхмарне небо і посмішку дитини, щасливу родину і єдину Україну! 

         Нехай  у кожній родині панують  добро, злагода і любов, а наша держава здобуде омріяний мир і спокій!

         Шановні ветерани, учасники антитерористичної операції!

         Вітаємо Вас з Днем пам'яті і премирення.

         За роки цієї жорстокої і людиноненависницької війни Україна втратила більше десяти мільйонів своїх синів і дочок. Такою є ціна нашої свободи, нашого права жити на своїй землі. Ми пам’ятаємо про великий подвиг українських воїнів на полі бою, не забудемо важкої праці наших співвітчизників в тилу. І ця пам’ять довічна!

         З кожним роком реальних свідків та учасників Другої світової війни стає все менше. Тому наш святий обов’язок пам’ятати та піклуватися про них.

         Дорогі наші сивочолі воїни, ветерани Другої світової війни! Ми разом з Вами схиляємо у скорботі голови в День пам’яті і примирення!

         Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших домівках. Здоров’я Вам на довгі роки, добробуту і благополуччя Вам та Вашим родинам!

З глибокою повагою

Директор ДП «Долинський лісгосп» Станіслав КоваленкоСоздан 06 мая 2016