На Кіровоградщині обліковано 7356 голів диких парнокопитних тварин

 

На Кіровоградщині обліковано 7356 голів диких парнокопитних тварин
     За підсумками щорічного обліку диких мисливських тварин, у мисливських угіддях Кіровоградщини обліковано 7356  голів диких парнокопитних тварин, серед яких 955 кабанів, 6106 козуль та 295 оленів благородних і плямистих.

     Завдяки співпраці працівників державної лісової охорони та єгерської служби користувачів мисливських угідь по боротьбі з браконьєрством та дикими шкідливими хижаками (вовками, лисицями та іншими шкідливими тваринами) чисельність мисливських тварин перебуває в межах оптимальної.

     Таксація в мисливських угіддях області проходила у період з 25 січня по 13 лютого. Її проводили працівники державної лісової охорони та єгерська служба 31 користувача мисливських угідь.

Нині мисливська фауна Кіровоградщини нараховує понад 70 видів, з яких основними є олень благородний, олень плямистий, кабан, козуля європейська та заєць-русак.

     Обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує мисливцям, що, з 25 січня і до початку нового мисливського сезону діє заборона на добування диких мисливських тварин.  За недотримання встановлених термінів передбачено притягнення порушників до відповідальності.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 Создан 26 фев 2016