20 вересня - День працівника лісу

 

20 вересня - День працівника лісу
         Щорічно у вересні місяці працівники лісового господарства відзначають своє професійне свято та підводять результати роботи за поточний рік.

         Не зважаючи на те, що бюджетне фінансування за 8 місяців скоротилося на 20%, а ціни на пальне та матеріали виросли більше ніж удвічі, Долинське лісове господарство працює стабільно.

         У зв’язку з зменшенням фінансування підприємство не проводило у весняний період створення нових лісів на прийнятих землях, а зосередило свою увагу на збереженні посаджених лісових культур та проведенню догляду за ними. Крім цього весною було обліснено всі лісосіки суцільних рубок, зрубаних в осінньо-зимовий період.

         Підприємством з метою забезпечення населення та організацій регіону проводиться робота по заготівлі деревини для опалення від вибіркових та суцільних санітарних рубок.

         Основні обсяги цих робіт виконують працівники Гурівського лісництва, яке очолює лісничий ІІ класу, заслужений лісівник України Шевчук Тетяна Яківна. Кошти, отримані від реалізації деревини дають можливість працівникам Долинського лісництва проводити протипожежні та лісокультурні роботи.

         Долинське лісництво, яке очолює молодий лісничий Варенюк Віталій Олександрович, займається заготівлею лісового насіння, вирощуванням сіянців та саджанців, проведенням доглядів за лісовими культурами та мінералізованими протипожежними смугами.

         Важливою ділянкою роботи працівників підприємства є попередження лісових пожеж. Нерідко доводиться виїзджати гасити пожежі по балках та стерні, щоб не допустити перекидання вогню на лісові культури та лісові насадження. Адже вогонь якщо і не знищує, то значно пошкоджує та ослабляє лісові насадження. І протягом короткого часу вогонь може звести нанівець багаторічну працю лісоводів.

         Вітаю працівників лісового господарства з професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, наснаги, трудових успіхів та мирного неба. Шуміти лісовим насадженням на степових просторах Долинщини.

 

Директор ДП «Доинський лісгосп»

Станіслав КоваленкоСоздан 18 сен 2015