Святкування напереродні Дня працівника лісу

 

Святкування напереродні Дня працівника лісу
              Працівники лісового господарства Кіровоградщини отримали привітання напередодні професійного свята привітання. На урочистому заході в Чорноліському лісгоспі членів трудових колективів нагородили грамотами та подяками.

            Cвято з нагоди Дня працівника лісу ознаменувалось відкриттям новозбудованого тепличного комплексу Богданівського лісництва. Символічну стрічку біля теплиці перерізали голова обласної державної адміністрації Анатолій Кузьменко і начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко. Разом з ними привітали колектив Чорноліського лісгоспу та оглянули новий об’єкт лісівники з усіх лісових господарств Кіровоградщини.

            Вітаючи колег зі святом, очільник лісової галузі області відмітила здобутки працівників лісу в нинішньому році, високі показники у роботі та наголосила на пріоритетних напрямках подальшої діяльності. А також висловила велику вдячність усім працівникам галузі за самовіддану працю і професіоналізм.

            Працівників лісу привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко і голова обласної ради Анатолій Чорноіваненко, висловивши слова пошани і подяки творцям кіровоградських лісів.

            У зв’язку з професійним святом нагородами Держлісагентства України, облдержадміністрації та обласної ради, обласного управління лісового та мисливського господарства, а також Профспілкового комітету працівників лісового господарства було відзначено працю кращих працівників лісового господарства області.

            29 лісівникам - нинішнім захисникам України передали вітання від імені колег начальник управління Наталія Ревенко та голова облпрофорганізації Валентина Токарчук. Вони вручили  вітальні листівки  представникам  родин колег-воїнів, присутнім на урочистостях.

            Присутні з надрукованих літер склали слова «Повертайтесь живими». У цей хвилюючий момент маленькі діти випустили в небо білих голубів.

            Художні номери учасникам свята подарували учні Богданівського шкільного лісництва.

            По завершенні урочистостей лісівники зробили пам’ятні фотографії та оглянули фотовиставку «Лісові будні».

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 Создан 17 сен 2015