31 липня відбулася колегія Держлісагентства України

 

31 липня відбулася колегія Держлісагентства України
О.Ковальчук: Першочергове завдання-вжити всіх необхідних заходів щодо запобігання та боротьби з лісовими пожежами та незаконними рубками

             31 липня відбулася колегія Державного агентства лісових ресурсів України. 

            На засіданні було заслухано звіт про підсумки роботи підприємств Державного агентства лісових ресурсів України за І півріччя 2015 року, який розглядався в розрізі дебіторської та кредиторської заборгованості, стану заробітної плати працівників галузі.         Головне питання, на якому акцентував увагу Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук - боротьба з лісовими пожежами та незаконними рубками лісів. 

            «Хочу наголосити, що питання запобігання незаконній вирубці лісу знаходиться на особливому контролі Прем’єр-Міністра України, - підкреслив Олександр Ковальчук. - Даю першочергове завдання - вжити всіх необхідних заходів щодо запобігання та боротьби з лісовими пожежами та незаконними рубками.

            В триденний термін організувати повідомлення про роботу гарячої лінії в центральному апараті та на місцях. Залучайте до нашої роботи правоохоронні органи, громадськість та ЗМІ!» 

Прес-служба Держлісагентства 

 Создан 03 авг 2015