Змагання вальників лісу - 2015

 

Змагання вальників лісу - 2015
            Десяті обласні змагання вальників лісу, організовані обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з обласним Товариством лісівників, відбулися 28 липня в Олександрівському лісгоспі.

            Вітаючи учасників та гостей заходу, начальник управління Наталія Ревенко наголосила на важливості професії вальника для лісового господарства. Від майстерності звалювальників лісу багато в чому залежить кінцевий результат праці кількох поколінь лісівників. Тож потреба лісогосподарських підприємств у досвідчених, кваліфікованих спеціалістах із заготівлі деревини завжди актуальна.

            До привітань приєднався заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко. За його словами, лісове господарство серед галузей промисловості Кіровоградщини займає чільне місце за показниками фінансово-господарської діяльності. Посадовець не оминув увагою і високу якість кіровоградської деревини, з якої будують оборонні споруди на сході України.

            За звання кращого майстра бензопили лісової Кіровоградщини боролися представники восьми державних лісогосподарських підприємств: Олександр Горенчук (Голованівський лісгосп), Олександр Суярко (Долинський лісгосп), Євгеній Наумов (Компаніївський лісгосп), Іван Баклан (Олександрівський лісгосп), Анатолій Курносов (Оникіївський лісгосп), Сергій Гаврілов (Онуфріївський лісгосп), Олександр Кузнєцов (Світловодський лісгосп) і Сергій Хуторний (Чорноліський лісгосп).

            Під час змагань чоловіки продемонстрували майстерність у валці дерева, обрізці сучків, розкряжуванні комбінованим різом, точному розкряжуванні та монтажі нового ланцюга. Журі оцінювало їхній фаховий рівень за такими критеріями, як швидкість роботи, якість і точність виконання завдання та дотримання техніки безпеки.

            У підсумку найбільшу кількість балів набрав багаторазовий володар кубка обласних змагань вальників лісу, учасник республіканських конкурсів Сергій Гаврилов з Онуфріївського лісгоспу. Що й казати, перемога цього майстра бензопили стала для уболівальників очікуваною і водночас незаперечною!

            Працівник Олександрівського лісгоспу Іван Баклан отримав другий результат. До трійки лідерів увійшов також представник Світловодського лісгоспу Олександр Кузнєцов.

Усім учасникам дісталися грошові нагороди від обласного Товариства лісівників, а переможцеві до того ж головний приз – путівка на всеукраїнські змагання. 

 Создан 29 июл 2015